{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

TESLİMAT VE İADE

İnternet mağazasından aldığım ürünleri mağazalara iade edebilir miyim?

İnternet mağazasından alınan ürünleri faturanız ile birlikte bayi statüsündeki mağazalar dışında istediğiniz adL mağazasına iade edebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı/banka kartı ile yaptıysanız iade ödemeniz kartınıza yapılacaktır.

Aynı Gün Kargo Hizmeti

Aynı gün kargo hizmeti opsiyonlu bir hizmettir. Bu hizmeti kullanmak isteyen kullanıcılar, sepet sonrası adımlarda bu seçimi yapabilirler.

Hafta içi saat 15.00'a, Cumartesi ise 11.00'a  kadar verilen siparişler  aynı gün içinde teslim edilecektir.

Aynı gün teslimat seçimli kargolar belirtmiş olduğunuz adrese aynı gün 23.00'a kadar ulaşır.

Aynı gün kargo hizmeti şu an için sadece  İstanbul içi belirli ilçelerde kullanılmaktadır.  (Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Şile, Silivri Hariç)

Aynı gün kargo firması ile yapılan alışverişlerin iadesi yine MNG Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

İade Adresi: Cendere Yolu No:23 Kağıthane / İstanbul


Siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir. İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen iade formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Paketinizi herhangi bir MNG Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.  Ücretsiz iade gönderimi yapabilmek için paketi kargo firmasına teslim ederken  182311604  numarasını kargo görevlisine vermeyi unutmayınız. 


İade Adresi: Cendere Yolu No:23 Kağıthane / İstanbulBeden değişimi için ne yapmam gerekli? Mağazalarda değişim yapabilir miyim?

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürün ya da ürünleri değişim amacıyla geri göndermeniz şu anda mümkün değildir. Değişim işlemlerinizi 14 gün içerisinde bayi statüsündeki mağazalar dışında tüm adL mağazalarında gerçekleştirebilirsiniz. Yardımsever mağaza çalışanlarımız ürün değişiminde size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Depomuza göndermiş olduğunuz ürünler iade olarak işleme alınıp para iadesi yapılacaktır.


İade etme süresi kaç gündür?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade kargo masrafından kim sorumlu olacaktır?

Tüm iadelerinizi MNG Kargo üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz. adL iadesi olduğunu belirtmeniz yeterlidir.


İade ettiğim ürün/ürünlerin geri ödemesi ne zaman yapılacaktır?

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten en geç 1 hafta içerisinde para iadeniz kredi kartınıza ya da hesap numaranıza yapılacaktır.Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer iadeniz hakkında hâlâ şüpheleriniz varsa lütfen  info@adl.com.tr adresine e-posta gönderiniz ya da 444 3 235 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

Not: adL.com.tr taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka bu tutarı taksit halinde geri yansıtır. Örn: 3 taksitle aldıysanız 3 ayda iade tamamlanır.


Elime yanlış veya kusurlu ürün geçerse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi MNG Kargo ile iade ediniz. Sipariş tutarı kredi kartınıza veya hesabınıza iade edilecektir.

Lütfen İade ve Değişim Politikamızı Okuyunuz.

Tıpkı mağazalarımızda olduğu gibi ürüne bakmak ve ürünü denemek amacıyla ambalajını açabilirsiniz. Lütfen orijinal ambalajı saklayın ve ürünle birlikte iade edin. Ürünleri ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denemeyiniz. Ayakkabıları dışarıda giymeyiniz; tabanda herhangi bir kir ve sürtme izi olmamalıdır. Etiketleri çıkarmayınız.Mayolar, bikiniler vb. hijyen dolayısıyla kesinlikle iade edilemez. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış,bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu iade politikası hatalı ürünlere ilişkin yasal haklarınızı etkilemez.