{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Private Card

PRIVATE CARD İLE HERKES KAZANIYOR!


Private Card yepyeni fırsatlarla sizleri özel hissettirmeye devam ediyor! adL, özel müşteri programı ile kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz özel avantajlar sunuyor.


ÜYELİK STATÜLERİ


Private Card Classic


Private Card Classic ile, benzersiz teklif ve indirimler sunan ayrıcalıklarla dolu alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz. Herhangi bir üst limit olmaksızın, yaptığınız alışveriş tutarının %3’ü Private Card Classic’e yüklenir ve puanlarınızı dilediğiniz alışverişinizde harcayabilirsiniz.

Private Card Classic’e özel avantaj ve ayrıcalıklar listesini aşağıda görebilirsiniz. Son 12 ayda yapacağınız toplam alışveriş tutar toplamınızın 2999 TL’ye kadar olması durumunda Private Card Classic’e sahip olabilirsiniz.Üyeliğinizi yükseltebilmeniz için, son 12 ayda yapacağınız alışveriş tutar toplamınızın 3.000 TL ile 9.999 TL arasında olması yeterlidir.


Private Card Silver


Private Card Silver ile, benzersiz teklif ve indirimler sunan ayrıcalıklarla dolu alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz. Silver üyeliğinizle birlikte, yaptığınız alışveriş tutarının %5’i Private Card Silver’a yüklenir ve puanlarınızı dilediğiniz alışverişinizde harcayabilirsiniz.

Private Card Silver’a özel avantaj ve ayrıcalıklar listesini aşağıda görebilirsiniz. Son 12 aydayapacağınız toplam alışveriş tutar toplamınızın 3.000 TL ile 9.999 TL arasında olması durumunda Private Card Silver’a sahip olabilirsiniz.Üyeliğinizi yükseltebilmeniz için, son 12 ayda yapacağınız alışveriş tutar toplamınızın 10.000 TL üzerinde olması yeterlidir.


Private Card Gold


Private Card Gold ile, benzersiz teklif ve indirimler sunan ayrıcalıklarla dolu alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz. Gold üyeliğinizle birlikte, yaptığınız alışveriş tutarının %7’si Private Card Gold’a yüklenir ve puanlarınızı dilediğiniz alışverişinizde harcayabilirsiniz.

Private Card Gold’a özel avantaj ve ayrıcalıklar listesini aşağıda görebilirsiniz. Son 12 ayda yapacağınız toplam alışveriş tutar toplamınızın 10.000 TL üzerinde olması durumunda Private Card Gold’a sahip olabilirsiniz.Program Şartları & Koşulları