• Giyim
  • Elbise
  • Cengiz Abazoğlu
  • MERT ASLAN
  • Aksesuar
  • Davet Şıklığı
  • 99,90 TL ve Altı Ürünler

Ana sayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Adil Işık Group olarak; adL markamızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Yurtiçi ve Yurtdışı satış noktalarımızda müşterilerimizle buluşmaktayız.

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. Bugün yurtiçinde 120 yurtdışında 45 satış noktasında modayı #adLetkisi’nde yorumlayan marka modaya özgün ve yenilikçi bakış açısıyla dikkat çekiyor.

Markanın, tasarımda özgünlük ve kalite anlayışının yansıması olarak moda severler günün her anında stili ve kimliği ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Her yeni sezonda farklı kadın siluetleri hayal edilerek başlayan tasarım sürecinde zaman zaman zarafetin ön plana çıktığı romantik ve feminen bir ruha bürünülebilirken, zaman zaman ise net ve maskülen bir duruş sergilemek mümkün…

Markanın sektöre değer katma ve moda heyecanını yaşatma arzusunun getirisi olarak gerçekleştirdiği işbirliktelikleri   ulaşılabilir moda kavramını yaşatır durumda.

Türk moda sektöründe dev buluşma olarak nitelendirilen adL+CengizAbazoğlu işbirlikteliği lükse çağrışım yapan rafine anlayışıyla zarafet ve şıklık kavramlarını bir kez daha düşündürtüyor.

Ünlü stil editörü Mert Aslan’ın artistik direktörlüğünü üstlendiği NightZoom Styled Mert Aslan Koleksiyonu semı couture dokunuşlarla modada zamansızlığı tasarım sürecinin merkezine konumlandırarak sıra dışı, iddialı, heyecan verici ve zarif bir çizgi oluşturuyor.

Yenilikten, trend yaratma ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen adL, sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor.

Uyarı